O nas

Witamy w Sponn Design Lighting in Wood Veneer!

Sponn Design to marka, która powstała z pasji i potrzeby tworzenia pięknego i funkcjonalnego oświetlenia.

Wszystkie  Lampy wykonywane są ręcznie, na zamówienie w naszej przydomowej pracowni.

Do ich tworzenia wykorzystujemy tylko naturalne drewniane forniry, dzięki czemu są one wyjątkowe i niepowtarzane- nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, każdy jest unikalnym naturalnym dziełem sztuki.

Wysokiej jakości drewno używane  do produkcji abażurów jest specjalnie ręcznie selekcjonowane, a jego pozyskiwanie odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi ochrony lasów lokalnych i tropikalnych przed nadmierną eksploatacją.

Większość fornirów pochodzi z kilkudziesięcioletnich okazów drzew. Obecnie mamy w swojej ofercie fornir pochodzący z blisko stuletniego kasztanowca!

Główne kryteria doboru materiałów jakimi się kierujemy to piękno uziarnienia drewna oraz jego przezierność.  

Prześwietlony od wewnątrz fornir zaskakuje niewidocznymi w  świetle dziennym detalami takimi jak fale, wiry, naturalne inkluzje, sęki. Są to ślady naturalnego procesu wzrostu drzewa. Światło wydobywające się z naszych Lamp jest wyjątkowo ciepłe i naturalne. Odpręża i uspokaja a jednocześnie  pobudza wyobraźnię i przybliża do natury.

Lampy Sponn Design dostępne są jako modele podłogowe, wiszące oraz stołowe.

Lampy wykonujemy na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Jeśli nie znajdą Państwo na naszej stronie Lampy idealnej dla siebie, możemy ją wykonać na specjalne zamówienie. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

sponndesign@gmail.com

Zapraszamy o zapoznania się z ofertą.

Sponn Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl